АМПУ обговорила з бізнесом днопоглиблювальні проекти в порту Чорноморськ

Адміністрація морських портів України (АМПУ) провела традиційну робочу зустріч у форматі Ukrainian Dredging Day з представниками українських і міжнародних компаній, які займаються днопоглиблювальними роботами. Захід відбувся 23 жовтня 2017 року Іллічівській філії АМПУ.

Відкриваючи засідання, заступник керівника АМПУ з розвитку портової інфраструктури Дмитро Роменський зазначив, що місце проведення зустрічі обрано не випадково — найближчим часом планується провести тендер по виконанню днопоглиблювальних робіт на підхідному каналі морського порту Чорноморськ і в операційній акваторії 1-го ковша Сухого лиману.

«Адміністрація морських портів України є надійним партнером бізнесу. Ми зацікавлені в проведенні тендерів в умовах ділової конкуренції, максимально відкрито і прозоро. Запрошуємо українські та міжнародні днопоглиблювальні компанії до подальшої співпраці та сподіваємося на якісну підготовку тендерної документації для створення конкурентної атмосфери торгів», — сказав Дмитро Роменський.

В ході зустрічі для гостей була представлена ​​презентація стратегічних інфраструктурних проектів в Чорноморському порту з капітального днопоглиблення. Це реконструкція підхідного морського каналу порту зі збільшенням глибин до 16 м і реконструкція операційної акваторії 1-го ковша Сухого лиману зі збільшенням глибин до 15 м.

Після реалізації зазначених проектів порт Чорноморськ зможе забезпечити умови для безпечного і безперешкодного підходу великотоннажних суден до глибоководних діючих і реконструйованих причалів, а також збільшить обсяги вантажопереробки портових операторів та державного стивідора ДП «Чорноморський морський торговельний порт» та надходження до бюджетів усіх рівнів.

Керівництво АМПУ доручило службі капітального будівництва та розвитку Іллічівської філії при підготовці технічної документації до проведення відкритих торгів за двома проектам днопоглиблення врахувати позитивний досвід Южненської філії АМПУ в раніше проведених і відбувшихся закупівлях.

Учасники заходу домовилися, що наступна робоча зустріч пройде в морському порту Южний в першій декаді листопада 2017 р. На ній відбудеться практичне обговорення фахівцями АМПУ в сфері закупівель з представниками днопоглиблювального ринку питань участі в торгах відповідно до закону України «Про публічні закупівлі».

Нагадаємо, попередня зустріч з українськими та світовими днопоглиблювальними компаніями відбулася в головному представництві АМПУ в м. Одеса 19 липня 2017 року. АМПУ представила учасникам перспективні проекти експлуатаційного та капітального днопоглиблення портів, початок реалізації яких заплановано на поточний рік.

2017102505

2017102506

2017102504

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2018 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-n