Землесос «Меотида» прибув в Маріупольський порт

Власне днопоглиблювальне судно ДП «АМПУ», землесос «Меотида», що знаходиться на баланcі філії «Дельта-Лоцман», прибуло в акваторію Маріупольського морського порту для виконання робіт з експлуатаційного днопоглиблення.

29 грудня о 06.30 землесос завершив перехід з порту «Южний» в порт «Маріуполь» і вже цього дня має розпочати експлуатаційне днопоглиблення підхідного каналу Вугільної гавані порту.

Головним завданням судна буде підтримання оголошених глибин в акваторії порту та на підхідному каналі Вугільної гавані для забезпечення стабільної роботи Маріупольського порту до початку робіт з відновлення робочих габаритів підхідного каналу порту, яке планується виконати після проведення тендеру на закупівлю послуг з днопоглиблення підрядними організаціями.

Нагадаємо, 22 грудня 2017 року  Адміністрація морських портів Україниоголосила процедуру відкритих торгів з відбору підрядника для проведення експлуатаційного днопоглибленняв портахМаріуполь та Бердянськ.Оголошення розміщено в електронній  системі публічних закупівельProzorro.

Довідка. Самовідвізний трюмний землесос «Меотида» призначений для виконання експлуатаційних та будівельних днопоглиблювальних робіт. Судно побудовано в 2010-2012рр. компанією «Damen Shipyards Gorinchem» (Голландія). Розвантаження може виконуватись: на подводні звалища — через донні люки, на берегові гідровідвали – через пульпопровід, методом рефулювання «Rainbow» –  через носове сопло.

2017122901

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2018 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-n