П'ять компаній подали заявки на участь в тендері по днопоглибленню Азова

27 лютого 2018 року в електронній системі публічних закупівель Prozorro відбулося розкриття пропозицій в тендері на проведення експлуатаційного днопоглиблення на підхідних каналах і в акваторіях Маріупольського та Бердянського морських портів.

Заявки на участь подали п'ять компаній: Boskalis Westminster Contracting Limited (Нідерланди), China Harbour Engineering company Ltd. (Китай), MDCL Mediterranean Compane Ltd., (Кіпр), ТОВ «СМД-ІНВЕСТ» (Україна), ТОВ «КП КОМУНЕКОРЕСУРСИ» (Україна).

«Реалізувати днопоглиблювальний проект в портах Азова виявили інтерес одразу п'ять компаній, серед яких і провідні світові гравці, і локальні національні компанії. Це хороший показник, свідчення високої оцінки репутації АМПУ і довіри з боку наших контрагентів. Сподіваємося, що компанії успішно пройдуть процедуру попередньої кваліфікації та аукціон проходитиме в атмосфері високої конкуренції, що дозволить в результаті АМПУ отримати найвигіднішу ціну за проведення робіт», — зазначив керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс.

Очікувана вартість проведення робіт становить 499,9 млн грн. Орієнтовний обсяг днопоглиблення в порту Маріуполь становить 1,4 млн куб. м, в порту Бердянськ — 1,5 млн куб. м. Запланований термін виконання робіт — 8 місяців.

На даний час проходить процедура попередньої кваліфікації учасників. Аукціон в 3 раунди у форматі зниження ціни відбудеться в режимі онлайн через електронну систему закупівель на початку квітня 2018 року.

2018022802

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2019 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-nLinkedIn_logo-nslideshare-n