АМПУ оголошує запит пропозицій щодо придбання лоцманського катера на умовах фінансового лізингу

Адміністрація морських портів України (АМПУ) розглядає можливість здійснити закупівлю лоцманського катеру на умовах фінансового лізингу та запрошує до діалогу фінансові установи, які зацікавлені в наданні відповідних послуг підприємству.

Придбання одного лоцманського катера відбуватиметься на заміну існуючого у зв’язку з моральним та фізичним зносом судна.  Орієнтовна вартість закупівлі складає майже 80,9 млн грн та передбачена фінансовим планом АМПУ на 2018 рік. З урахуванням прогнозованого терміну окупності закупівлі, що складає орієнтовно 2,3 роки, бажаним строком дії договору фінансового лізингу є період до 36 місяців.

Планується, що потенційний постачальник лоцманського катеру буде обраний з використанням системи електронних закупівель Prozorro. В подальшому буде  укладено договір з  фінансовою установою на будівництво та поставку, яка  буде здійснюватися на основі договору, укладеного між учасником-переможцем та фінансовою установою, що буде надавати послуги фінансового лізингу АМПУ.

Зацікавленим учасникам пропонуємо звертатись за додатковою інформацією за телефоном (048) 775-94-84 або електронною адресою:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

2018051002

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2018 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-n