У Маріупольському морському порту прохідну осадку піднято до 7,7 м

З 12.00 14 травня 2018 року Маріупольський морський порт збільшив прохідну осадку суден з 7,5 м до 7,7 м. Відповідне розпорядження видано капітаном порту та погоджено з Державною службою України з безпеки на транспорті.

Зробити це дозволила результативна робота самовідвізного землесоса «Меотида», який прибув в Маріупольський порт 29 грудня 2017 року. На даний момент землесос «Меотида» вже виконав днопоглиблювальні роботи в обсязі понад 100 тис. куб. м, що дозволило поглибити замулені ділянки на підхідному каналі до Маріупольського морського порту і тим самим фактично надало можливість збільшити прохідну осадку на підходах до порту.

«Меотида» внесла свій істотний внесок – в Маріупольському порту розпочато поетапне відновлення глибин. Земснаряд продовжує роботу для повного відновлення робочих глибин і забезпечення стабільної роботи Маріупольського порту. Крім цього, найближчим часом ми оголосимо тендер на проведення необхідних робіт з експлуатаційного днопоглиблення в портах Азовського регіону», — зазначив керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс.

Довідка

Самовідвізний трюмний землесос «Меотида» призначений для проведення експлуатаційних і будівельних днопоглиблювальних робіт. Судно побудовано у 2010–2012 рр. компанією «Damen Shipyards Gorinchem» (Голландія). Розвантаження може виконуватися: на підводні звалища – через донні люки, на берегові гідровідвали –через пульпопровід, методом рефулювання «Rainbow» – через носове сопло.

2018051402

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2018 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-n