АМПУ провела зустріч з фінансовими установами щодо придбання лоцманського катеру на умовах лізингу

АМПУ звернулася з листами до 15 фінансових установ (перші 15 у рейтингу найнадійніших банків України) з пропозицією прийняти участь у відборі по наданню послуги фінансового лізингу, а також розмістила відкрите звернення на своєму сайті. В результаті шість установ виявили зацікавленість в проведенні зустрічі, а саме АТ «Ощадбанк», АТ «Укрексімбанк», АГ «Укргазбанк», ПАТ «ПУМБ», ТОВ «Теком-Лізінг», ПАО «Банк Восток».

6 червня Адміністрація морських портів України (АМПУ) провела зустріч з фінансовими установами з метою обговорення умов співпраці та фінансових розрахунків застосування фінансового лізингу для закупівлі лоцманського катеру для АМПУ.

Учасники узгодили базові критерії, на основі яких погодилися розрахувати та надати свої комерційні пропозиції до АМПУ. Базові критерії передбачають зокрема, умови поставки, схему лізингових платежів, терміни будівництва, місце і умови доставки, зону експлуатації судна тощо. Но основі отриманих комерційних пропозицій АМПУ визначить найбільш вигідну та запропонує відповідній компанії розпочати співробітництво. Про результати відбору АМПУ повідомить на офіційному сайті підприємства.

Що стосується постачальника лоцманського катеру, то він буде обраний з використанням системи електронних закупівель Prozorro. У подальшому передбачається укладення договору на будівництво та поставку судна  між переможцем тендеру та фінансовою установою, що буде надавати послуги фінансового лізингу АМПУ.

Проведений АМПУ моніторинг ринку показав, що орієнтовна вартість одного лоцманського судна складає близько 80 млн грн.

Зазначимо, що планом розвитку флоту АМПУ передбачено придбання трьох лоцманських катерів, які замінять існуючі у зв’язку з їх моральним та фізичним зносом. У рамках 2018 фінансового року заплановане придбання одного катеру. Катери використовуються для надання спеціалізованих послуг з лоцманського проведення суден в акваторіях морських портів та на судноплавних каналах між портами, а також у районах, складних для плавання суден, та інтенсивного судноплавства.

2018061303

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2018 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-n