АМПУ презентувала інвестиційні проекти в українських портах на найбільшій виставці імпортних товарів і послуг у Китаї

Адміністрація морських портів України бере участь у наймасштабнішій виставці імпортних товарів і послуг – China International Import Expo (CIIE) у Шанхаї та планує провести низку ділових зустрічей з найбільшими китайськими компаніями.

До складу української делегації у Шанхаї увійшли перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів, заступник міністра інфраструктури України Віктор Довгань, а також представники найбільших українських підприємств, які презентують провідним китайським компаніям можливості для співробітництва з нашою державою.

«Китай – найбільша країна світу і бажаний торговий партнер для будь-якої держави. Презентувати інвестиційні проекти на CIIE – чудова можливість для АМПУ продемонструвати транзитний потенціал України для включення наших портів до маршрутів Нового шовкового шляху. До того ж інвестиційні проекти в портах можуть бути привабливими для китайського бізнесу, який вже інвестував в Україну понад $7 млрд.»,— зазначив Райвіс Вецкаганс.

Керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс представив на українському стенді потенційним інвесторам та учасникам виставки можливості державно-приватного партнерства в українській портовій галузі, зокрема пілотні проекти концесії держстивідорів у портах «Ольвія» та «Херсон», а також плани концесійних проектів державних стивідорних компаній у портах Южний та Чорноморськ.

Також Райвіс Вецкаганс взяв участь у ключовій світовій події в галузі судноплавства – 14-му World Shipping Summit, що цьогоріч суміщений з вищезгаданою виставкою і організований компанією China COSCO Shipping.

Ділова програма керівника АМПУ в Шанхаї та Пекіні включає низку зустрічей з керівництвом найбільших китайських компаній, що реалізують, або фінансують масштабні проекти з розвитку транспортної інфраструктури по усьому світу. Представники цих компаній цього року вже відвідали Україну та мали можливість особисто ознайомитися з роботою портів Одеса та Чорноморськ.

Виставка China International Import Expo (CIIE) триватиме до 10 листопада. В заході беруть участь компанії з 172 країни. Експозиція складається з 6 галузевих товарних павільйонів та займає площу майже 250 тис. кв. м.

2018110701

2018110702

2018110703

2018110704

2018110705

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2019 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-n