Власний флот АМПУ майже вдвічі перевершив показники днопоглиблення та готується до проведення робіт у 2019 році

Обсяг експлуатаційного днопоглиблення, виконаний у 2018 році власним технічним флотом філії «Дельта-лоцман» ДП «АМПУ», склав 1,341 млн. куб. м, що майже удвічі перевищує аналогічний показник за попередній рік.

Понад третину від цього обсягу — 497,3 тис. куб. м — складають результати роботи землесосу «Меотида» у Маріупольскому та Бердянському портах Азовського моря.

Експлуатаційне днопоглиблення флотом філії «Дельта-лоцман» ДП «АМПУ» у минулому році також виконувалось у Ізмаїльському порті, на Херсонському морському і Бузько-Дніпровсько-лиманському каналах, а також на морському підхідному каналі ГСХ р. Дунай — Чорне море.

Наразі триває міжнавігаційний період 2018–2019 рр., коли ефективність днопоглиблювальних робіт значно знижується через погані метеоумови, льодові кампанії та державні заборони, пов'язані з нерестом риби. У зв’язку з цим спеціалізований флот філії «Дельта-лоцман» проходить планову підготовку до нової навігації — проводяться класифікаційні і докові ремонти усіх суден.

У січні в ремонт були поставлені землесос «Меотида» (підрядник — ТОВ «Маріупольський судноремонтний завод»), грунтовідвізна шаланда «Кримська-9» (підрядник — ТОВ «Миколаївська судноверф»).

Найближчим часом планується поставити в ремонт земснаряд «Ріон», мотозавозню «МЗ-318» та землесос «Інгульський». Ремонт суден планується завершити у II кварталі 2019 року і по закінченню нересту (01–15 червня) приступити до виконання експлуатаційного днопоглиблення.

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2019 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-nLinkedIn_logo-nslideshare-n