Адміністрація морських портів України вітає рішення Уряду про призначення членів наглядової ради ДП «АМПУ»

Кабінет Міністрів України на засіданні 6 лютого 2019 року погодив кандидатури членів та наглядової ради Державного підприємства «Адміністрація морських портів України».

Незалежними членами (таких чотири) наглядової ради АМПУ стали Хуртьєне Вольфганг (Hurtienne Wolfgang, Німеччина), Ян Ван Шоонховен (Jan Van Shoonhoven, Нідерланди), Патрік Верховен (Patrick Verhoeven, Бельгія) та Юлія Клименко. Державу у наглядовій раді представлятимуть Дмитро Барінов, Антон Ященко та Тарас Троцький.

Переможців конкурсного відбору на засіданні Уряду представив Міністр Кабінету Міністрів України Олександр Саєнко, який є членом Комітету з призначень керівників та членів наглядових рад особливо важливих для економіки України держпідприємств.

«Формування Наглядової ради — важливий крок на шляху впровадження корпоративної системи управління у державному секторі. Для АМПУ дуже важливо, що до складу наглядової ради увійшли професіонали з гарним розумінням специфіки роботи світової портової галузі, експерти, які мають багатий досвід взаємодії з МФО, а також впровадження змін на державному рівні. Я впевнений, що існування такого фахового колегіального органу сприятиме підвищенню ефективності та прозорості нашої діяльності, наближенню української портової галузі до найкращих світових стандартів та подальшої інтеграції України в ЄС. Це також дозволить співпрацювати на якісно іншому рівні з державою, вітчизняними і міжнародними партнерами — інвесторами, фінансовими організаціями, та іншими стейкхолдерами портової галузі. Наглядова рада – справжнє «вікно можливостей», яким усі ми маємо скористатись задля розвитку морських портів України. Сподіваюсь на плідну співпрацю!», – прокоментував подію керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс.

Після завершення формальних процедур призначення наглядова рада АМПУ збереться на своє перше засідання.

Supervisory Board USPA-01

Supervisory Board USPA-02

Supervisory Board USPA-03

Supervisory Board USPA-04

Supervisory Board USPA-05

Supervisory Board USPA-06

Supervisory Board USPA-07

Supervisory Board USPA-08

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2019 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-nLinkedIn_logo-nslideshare-n