Наприкінці травня в Одесі відбудеться другий щорічний Ukrainian Ports Forum 2019!

30–31 травня в Одесі відбудеться Ukrainian Ports Forum 2019 — головна подія портової галузі України.

Міжнародний форум, вперше організований і проведений Адміністрацією морських портів України та «Центром транспортних стратегій» в 2018 році, стає щорічним.

Ukrainian Ports Forum — це живе обговорення усіх актуальних суто портових та інших актуальних для галузі питань з учасниками ринку, представниками влади, міжнародного співтовариства, українськими і закордонними інвесторами та фінансистами, експертами та аналітиками ринку.

Головною темою Ukrainian Ports Forum 2019 стануть спільні з ЄС проекти України по розвитку ТЕN — T коридорів, сукупний портфель інвестпроектів в портову галузь за якими оцінюється на рівні близько 900 млн євро. «Стратегія розвитку морських портів України на період до 2038 року» розраховує, що інвестиції в галузь в цілому мають скласти до 35 млрд. грн.

Центральна панель форуму — діалог з представниками Єврокомісії, МФО, держави і бізнесу про можливості українських морських портів в єдиній логістичній системі Європи та варіанти залучення фінансування, формати співфінансування.

З українськими та європейськими експертами обговорюємо:

— Перспективи реалізації проектів ДПП у портовій галузі

— Основні тренди перевалки зернових, контейнерних, генеральних, насипних вантажів в Україні та світі

— Технічні аспекти реалізації інвестиційних проектів

Окремо організовуємо спеціалізовані івенти:

Конференція EBA про лобізм у портовій галузі

-  Традиційна HR- конференція фахівців портів

-  Воркшоп з диджитализации портів: сучасні технології обробки та оформлення вантажів, збору та аналізу інформації, надання сервісних послуг

-  Круглий стіл з морської безпеки в портах

Ділова програма форуму передбачає проведення B2B-зустрічей з провідними українськими та міжнародними компаніями, представниками органів влади.

До зустрічі на Ukrainian Ports Forum 2019 30–31 травня в Одесі!

2019030401

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2019 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-n