IBM займеться дигітализацією операційного середовища порту Роттердам

Адміністрація порту Роттердам і IBM починають довгострокову співпрацю з дигіталізації операційного середовища порту з використанням технології інтернету речей і хмарних технологій. Про це повідомляє Seanews.

Згідно з повідомленням Адміністрації порту, в проекті також беруть участь компанії Cisco і Axians. Першим етапом реалізації проекту стане розробка програми, яка буде акумулювати і обробляти дані гідрометеомоніторінга і інформаційного обміну в режимі реального часу за допомогою хмарної платформи IBM, що використовує технологію інтернету речей.

На всій території порту та акваторії (причалах, якірних стоянках і автодорогах) здійснюється установка датчиків, які будуть передавати інформацію про приливи, течії, температуру, швидкісті і напрямки вітру, висоту хвилі, видимість і наявність вільних місць біля причалів. Аналіз цих даних за допомогою хмарних технологій інтернету речей IBM дозволить визначити оптимальні вікна для постановки суден до причалів і скоротити простої суден. Наприклад, можна визначити, в який час судну краще зайти і вийти з порту з максимальним завантаженням.

За оцінками Адміністрації порту, запуск програми значно підвищить безпеку і ефективність судноплавства в порту. У свою чергу, оператори порту зможуть одночасно бачити дії всіх учасників процесу. В Адміністрації підрахували, що якщо порт і судноплавні компанії зможуть скоротити час перебування судна в порту на одну годину, економія складе близько $ 80 тис.

Роттердам — ​​найбільший порт-хаб Європи. Обслуговує океанські сервіси, фідерні лінії, трубопровідний, залізничний та автомобільний транспорт. У порту діють близько 120 терміналів. Порт в 2016 році скоротив вантажообіг в порівнянні з 2015 роком на 1,1% — до 461,2 млн т. Контейнерообіг збільшився на 1,2% — до 12,4 млн TEU.

У листопаді 2017 року ДП «Адміністрація морських портів України» (АМПУ) і Адміністрація порту Роттердам в рамках візиту делегації АМПУ в Нідерланди досягли домовленості про співпрацю з низки питань.

Порти України

2018020701

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2018 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-n