Президент України відкрив першу чергу пускового комплексу зернового терміналу

Президент України Петро Порошенко і акціонер MV Cargo Андрій Ставніцер запустили першу чергу пускового комплексу зернового терміналу MV Cargo (Южний, Одеська область).

За словами Президента України, проект зернового терміналу — унікальний позитивний приклад ефективного державно-приватного партнерства: приватної ініціативи і можливостей держави. Термінал «набагато збільшить конкурентоспроможність української аграрної сфери, і зробить ще більш привабливими інвестиції в Україну в будь-якій сфері — в аграрну, портову інфраструктуру, суднобудування». Президент також підкреслив, що розвиток портової інфраструктури — питання національної безпеки країни.

«Ми спроектували і будували цей термінал за найвищими світовими стандартами. Я з усією відповідальністю можу сказати, що це найсучасніший термінал на Чорному морі. Його потужність складе 5 млн. тонн на рік, і вона може бути збільшена. Наше завдання в цьому проекті в тому, щоб відкрити доступ українським фермерам на міжнародні ринки і збільшити надходження валютних коштів в країну. Я впевнений, що український економічний прорив почнеться саме з аграрної промисловості», — зазначив акціонер MV Cargo Андрій Ставніцер.

Запуск першої черги сьогодні — не відкриття, але дуже важливий етап реалізації його будівництва.

Нагадаємо, в порту «Южний» завершується будівництво найбільшого зернового терміналу потужністю 5 млн. тонн на рік. Це проект state-of-the-art, який з літа 2016 року реалізує стивідорна компанія MV Cargo спільно з найбільшою всесвітньої продовольчої корпорацією Cargill. Компанія MV Cargo належить братам Андрію Ставніцеру і Єгору Гребеннікову.

Будівництво терміналу на даний момент — найбільший інвестиційний проект в Україні загальною вартістю $ 150 млн. Він стане найбільшим і технологічним зерновим терміналом в Україні. Він оснащений унікальною власною залізничною і автомобільної інфраструктурою. Станція розвантаження автомобілів буде пропускати 790 автомобілів на добу, а станція розвантаження вагонів — 256 вагонів на добу.

Прес-служба MV Cargo

2018060141

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2018 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-n