Наглядова рада

BARINOV

Дмитро Барінов

Голова Наглядової ради ДП «АМПУ»

Має досвід державного управління та операційної діяльності в сфері річкової та морської портової інфраструктури, реалізовував проекти з днопоглиблення, керував пошуково-рятувальною службою. З жовтня 2018 року обіймає посаду Першого заступника Голови Державної служби морського та річкового транспорту України. З 2014 по 2017 роки очолював правління ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство». 

VERHOEVEN

Патрік Верховен

Заступник голови Наглядової ради ДП «АМПУ»

Має широку експертизу у сфері стратегій сталого розвитку та вдосконалення політики портової галузі в Європі, понад 25 років обіймає керівні посади в міжнародних портових організаціях. Останні два роки працював на позиції Управляючого директора Міжнародної асоціації портів та гаваней. З 2013 по 2017 роки як Генеральний секретар Об’єднання асоціацій судновласників Європейського Союзу активно відстоював інтереси судновласників в органах ЄС. Перед цим 13 років був Генеральним секретарем Європейської організації морських портів. Має розуміння портової індустрії в Україні, приклав свої зусилля до імплементації портової реформи в нашій країні.

 HURTIENNE

 

Вольфганг Хуртьєне

Незалежний член Наглядової ради ДП «АМПУ»

Присвятив понад 30 років свого життя портовій індустрії. Протягом 14 років працював у команді Департаменту портового планування Гамбургу, займався проектами портового розвитку міста. У 2009 році очолив адміністрацію порту, реалізував на цій посаді масштабні проекти з днопоглиблення і розвитку порту. Був удостоєний нагороди за найвищі стандарти безпеки та захисту навколишнього середовища. Останні два роки був залучений до проектів Світового банку з поліпшення портової інфраструктури та стандартів безпеки по всьому світу.

 SHOONHOVEN  

Ян Ван Шоонховен

Незалежний член Наглядової ради ДП «АМПУ»

Має міжнародний досвід розробки і реалізації інфраструктурних проектів по всьому світу. У співпраці з ОЕСР як представник Нідерландів здійснював моніторинг інфраструктурних ризиків, залучення приватних інвестицій в портову інфраструктуру різних країн. Брав участь у проектах Світового банку спочатку як радник з питань розвитку інфраструктури та державно-приватного партнерства (ДПП) Європейської економічної комісії ООН, а пізніше як менеджер проектів працював над розвитком ДПП проектів у Шрі-Ланці, В’єтнамі, М’янмі, Філіппінах та Єгипті. З 2015 року є Старшим радником з питань ДПП Міністерства інфраструктури та водного господарства Нідерландів.

 YASHCHENKO  

Антон Ященко

Член Наглядової ради ДП «АМПУ»

Має широку експертизу в реструктуризації та організаційних трансформаціях підприємств, корпоративному управлінні, стратегічному плануванні, проектному менеджменті та управлінні змінами у приватному та державному секторах. З 2016 року Виконавчий директор Офісу реформ Кабінету Міністрів України. Очолював незалежний аналітичний центр Bendukidze Free Market Center. Тривалий час працював над лібералізацією енергетичних ринків в Україні, впровадженням практик належного урядування в державному секторі. До 2010 року займався проектами реструктуризації системи управління енергетичного холдингу ДТЕК та його дочірніх компаній.

 TROTSKYI  

Тарас Троцький

Член Наглядової ради ДП «АМПУ»

Має глибокі знання у сферах державного та корпоративного управління, міжнародних фінансів, обліку та аудиту. Останні п’ять років працює у Міністерстві інфраструктури, очолював Службу Міністра та Департамент забезпечення комунікації та аналітичної роботи. Працював на керівних посадах в Мінфіні, МЧС, Мінекології та МЕРТ. Має досвід співробітництва з міжнародними організаціями, був обраний на керівні посади робочих органів та виконавчих рад Організації економічного співробітництва та розвитку (OECD), Європейської економічної комісії ООН (UNECE), Глобального екологічного фонду (GEF). Очолював наглядові комітети програм та проектів, започаткованих міжнародними донорами в Україні.

ships-ukr

Help-Line

vacancy

Pilot-concession-projects-rus

Investment

ecology-urk

baner

anticorruption

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2019 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-nLinkedIn_logo-nslideshare-n