На АМПУ чекає корпоратизація, комплексний аудит та зниження дивідендів

Про це йшлося під час зустрічей членів Наглядової ради ДП «Адміністрація морських портів України» з Міністром інфраструктури України Владиславом Криклієм та представниками парламентського Комітету з питань транспорту та інфраструктури, які відбулися 19 вересня 2019 року.

Члени наглядової ради АМПУ презентували представникам законодавчої та виконавчої влади власне бачення розвитку Адміністрації морських портів України та портової галузі, а також отримали необхідну інформацію стосовно пріоритетів, які держава як власник ставить перед підприємством.

«Найважливіше, що і Наглядова рада АМПУ, і Міністерство інфраструктури, і народні депутати профільного транспортного комітету Верховної Ради в цілому мають спільне бачення основних напрямків розвитку підприємства. Основними пріоритетами є підвищення конкурентоздатності портів, збільшення фінансування інфраструктурних проектів у портах, корпоратизація АМПУ, а головне – подальша відбудова прозорих відносин з портовим співтовариством», — відзначив голова Наглядової ради ДП «АМПУ» Дмитро Барінов.

За підсумками зустрічей він підкреслив, що зараз можна бути впевненими, що процеси реформування портової галузі, зокрема впровадження європейських принципів управління та механізмів державно-приватного партнерства у портах матимуть підтримку на державному рівні. Планується, що у 2020 році рівень дивідендів від прибутку АМПУ до держбюджету буде знижено з 90% до 50%. Це дозволить збільшити фінансування проектів з розвитку інфраструктури у портах. В свою чергу, АМПУ має забезпечувати максимальну відкритість та оптимізацію витрат, а також пройти комплексний аудит.

«Також Міністерство інфраструктури України наголосило на важливості більш тісної роботи Наглядової ради з менеджментом підприємства для підвищення ефективності та прозорості внутрішніх бізнес-процесів. Зокрема, Міністр інфраструктури виступає за розширення повноважень Наглядової ради АМПУ щодо вирішення кадрових питань управлінської ланки на основі відкритих конкурсів із залученням фахових спеціалістів міжнародного рівня», — підкреслив Дмитро Барінов.

«Ми вдячні міністру інфраструктури України Владиславу Криклію, голові Комітету з питань транспорту та інфраструктури Верховної Ради Юрію Кісєлю за можливість детального обговорення важливих для галузі питань та готові до активної співпраці із законотворцями та виконавчою владою для досягнення швидких і осяжних результатів для держави і бізнеса», — резюмував голова Наглядової ради ДП «АМПУ».

2019092021

2019092022

ships-ukr

Help-Line

vacancy

Pilot-concession-projects-rus

Investment

ecology-urk

baner

anticorruption

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2019 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-nLinkedIn_logo-nslideshare-n