Райвіс Вецкаганс

Райвіс Вецкаганс, Керівник ДП «АМПУ»

Стаж роботи Райвіса Вецкаганса — 21 рік, з яких 16 років на керівних позиціях в сфері управління компаніями сектору транспорту і логістики, пароплавства та фінансових послуг.

Райвіс Вецкаганс розпочав кар'єру в Балтійському транзитному банку, де обіймав посади від бухгалтера до керівника філії. Потім був директором філії DNB Nord Bank в Вентспілсі. Починаючи з 2002 року Райвіс Вецкаганс працює в транспортній сфері. Протягом восьми років він був фінансовим директором АТ «Вентспілський торговий порт», холдингу «VK Tranzits», а також АТ «Латвійське пароплавство».

З 2010 по 2016 рр. керував найбільшими стивідорними компаніями: «Ризький центральний термінал», «Ризький контейнерний термінал» і «Ризький вугільний термінал».

З січня 2017 року очолює Адміністрацію морських портів України. В його обов'язки входить затвердження ключових фінансових, стратегічних і кадрових рішень як в центральному апараті, так і в філіях АМПУ.

У 1997 році закінчив Латвійський університет (м. Рига), де здобув економічну освіту. У 1999 році в тому ж навчальному закладі отримав ступінь магістра в галузі соціальних наук.

ships-ukr

Help-Line

vacancy

Pilot-concession-projects-rus

Investment

ecology-urk

baner

anticorruption

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2019 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-nLinkedIn_logo-nslideshare-n