Відбулася сесія зі стратегічного планування в сфері розвитку внутрішнього водного транспорту

Фахівці філії «Днопоглиблювальний флот» ДП «АМПУ» взяли учать у стратегічний сесії, присвяченій розвитку внутрішнього водного транспорту України. Її організували та провели експерти проекту EDGE ─ спільного українсько-канадського проекту технічної допомоги, який сприяє реалізації зобов’язань Уряду України щодо запровадження комплексних реформ у країні відповідно до державних програм, національних та міжнародних угод.

 

В сесії взяли участь представники Міністерства інфраструктури України, експерти проекту ЄС «Сприяння транспортному розвитку річки Дніпро», представники Морської адміністрації, АМПУ, Адміністрації річкових портів, Держгідрографії, Регістру судноплавства України та інших підприємств, які здійснюють регулювання в морській та річковій галузі.

 

Експерти проекту EDGE представили методологію RBM (Result Based Managment). Це інструмент із планування та управління, орієнтованого на результат, який можна застосовувати при роботі зі стратегіями. Учасники сесії отримали вичерпну інформації щодо методології RBM, принципів формулювання проблем та цілей, визначення бенефіціарів та стейкхолдерів, а також оцінки результатів. Методологія дозволяє вибудувати покроковий ланцюг від визначення проблем у сфері до кінцевої мети, яка досягається шляхом виконання стратегічних та операційних цілей. Після теоретичної частини учасники сесії перейшли до застосування методології на практиці, зокрема в рамках стратегії розвитку внутрішнього водного транспорту України. Працювали в групах по 8 осіб.

 

В підсумку було сформовано так зване дерево очікуваних результатів і пріоритетних цілей та завдань. Найближчим часом в Міністерстві інфраструктури планується презентація отриманих результатів.

 

Зазначена методологія буде застосована та має на меті впровадження алгоритму дій, необхідних для ефективного отримання результатів управлінських рішень у філії «Днопоглиблювальний флот».

 

Адрес

пр. Победы, 14, г. Киев, Украина, 01135

Контакты

Тел.: +38 (044) 324-00-72

E-mail: info.fdf@uspa.gov.ua

Порт сегодня

Мы в социальниых сетях:
 
facebook
 

Дноуглубительный флот