Медичний центр Миколаївського морського порту

Адреса:
Україна, м Миколаїв, вул. Чигрина, 63а
Телефон:
+380 (512) 50-86-86
Час роботи:
пн-сб 08: 00–17: 00

Медичний центр Миколаївського морського порту надає медичні послуги не тільки працівникам і ветеранам підприємства, але жителям Миколаєва. Центр акредитований на вищу категорію, що дозволяє надавати всі види медичних послуг, профілактичних оглядів контингенту, що працює у шкідливих умовах праці. Фахівці центру проводять комісії моряків, огляди для вступу до навчальних закладів. Крім того, в медичному центрі роблять щеплення від жовтої лихоманки для осіб, що виїжджають за кордон.

В структуру центру входить поліклінічне відділення на 250 відвідувань в одну зміну, в ньому розміщені всі діагностичні служби: рентгенслужба, служба ультразвукового обстеження, лабораторія, акредитована на вищу категорію, до її складу входять три відділення: клінічне, біохімічне, імунологічне, працює біохімічний аналізатор, дозволяє досліджувати всі види обміну речовин: вуглеводний, ліпідний, пігментний, ферментативний і азотний.


Поліклінічне відділення оснащено апаратом-аналізатором для визначення сольового обміну, -аналізатором форіграмом для визначення білкових фракцій. Пацієнти можуть отримати лабораторну діагностику, зробити загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, біохімічне дослідження крові, також пройти функціональну діагностику, зробити електрокардіограму, реонцефалографію, тобто обстеження судин головного мозку, спірографію — обстеження дихальної системи. Проводиться інстурментальная діагностика: ректороманоскопія, фіброгастродуоденоскопія, ультразвукова діагностика, всі види рентгенологічного обстеження.

Працює в медичному центрі і стоматологічне відділення, оснащене сучасним медичним обладнанням для виготовлення зубних протезів з металокераміки. Лікарі-професіонали в своїй роботі використовують найсучасніші і нові методики. Відділення надає наступні стоматологічні послуги: лікування карієсу, пульпіту, періодентітов, захворювань слизової оболонки порожнини рота, видалення зубних нальотів, лікування композитним, в тому числі і хімічним полімерним матеріалом, видалення зубів, виготовлення металевих, пластмасових, металокерамічних протезів. Працівники медичного центру — висококваліфікований фахівці.
Штат центру становить 97 осіб, в тому числі 24 лікаря, 48 чоловік середнього медперсоналу, 12 — молодшого, 13 адміністративного та обслуговуючого персоналу. Серед них лікарів вищої категорії — 14, першої категорії — 6, другої категорії — 1, без категорії — 3 людини. Медсестри вищої категорії — 31, першої — 8, другої категорії — 5, без категорії — 4 людини. У медичному центрі проводять амбулаторний прийом терапевт, хірург, невропатолог, отоларинголог, офтальмолог, дерматолог, гінеколог і уролог. Працює в поліклініці кваліфікований фахівець з колоноскопії.

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2019 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-nLinkedIn_logo-nslideshare-n