Музей історії Адміністрації Іллічівського морського порту

Музей історії Іллічівського морського торгового порту (ІМТП), відкритий в 1970 році, збирає, зберігає і експонує речові, письмові, образотворчі джерела, а також кіно- і фотоджерела, що відображають героїчну 55-річну трудову історію підприємства з дня його заснування до сьогодення. Зберігає пам'ять про видатних людей, таких як основоположник ІМТП — начальник Чорноморського морського пароплавства Данченко Олексій Євгенович; талановитих керівників, що володіли прекрасними організаторськими здібностями: Хантадзе В.Х, Золотарьова В.І., Стребка С. К. та ін.., завдяки яким порт був побудований, отримав свій розвиток і світове визнання.

Музей знаходиться за адресою: м. Іллічівськ, вул. Транспортна, 6, праве крило першого поверху будівлі, на площі 185 кв. метрів.

Тематика експозиції музею відповідає історичному (професійному) профілю. Експозиційні розділи розкривають історію будівництва та розвитку універсального міжнародного порту, одного з найбільших на Чорному морі, лідера морської транспортної галузі за обсягами вантажообігу, а також містоутворюючого підприємства Іллічівська, охоплюючи період з 1957 року до сьогодення. Рівень художнього оформлення експозиції — професійний.

Музей історії Іллічівського порту є важливим центром виховної роботи серед студентів одеських вузів, курсантів Іллічіівського морського коледжу та профорієнтаційної — серед учнівської молоді обох міст. У музеї проводяться виховні заходи, присвячені Міжнародному жіночому дню, портовикам-ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС, напередодні Дня Перемоги — зустрічі з ветеранами війни, а також зустрічі із заслуженими бригадирами, Героями Соціалістичної Праці, почесними працівниками порту та міста.

Muzei ilich

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2019 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-nLinkedIn_logo-nslideshare-n