Оздоровчий комплекс «Альбатрос» адміністрації Іллічівського морського порту

Оздоровчий комплекс «Альбатрос» розташований в екологічно чистій зоні відомих курортів Грибівка і Кароліно-Бугаз, безпосередньо на березі Чорного моря, поза населеним  пунктом.

Територія загальною площею 14 гектар являє собою прекрасний зелений парк з різноманітними квітами, деревами, газонами. Затишні альтанки та місця для відпочинку гостинно запрошують дітей і батьків.

У комплексі обладнаний медичний кабінет, кількість ізоляторів відповідає вимогам. Досвідчені лікарі-педіатри при необхідності цілодобово надають першу медичну допомогу.

Двічі на зміну працівниками Чорноморської СЕС контролюється виконання санітарно-гігієнічних правил і норм, перевіряється питна вода, морська вода і морський пісок на наявність будь-яких збудників.

Щодня проводяться дискотеки, культурно-масові та спортивні заходи. До послуг відпочиваючих літній концертний майданчик, ігротека, де розташовані столи для більярду, настільного тенісу, стадіон, футбольне поле, спортивні майданчики для ігор в баскетбол і волейбол. Криті приміщення дозволяють організувати змістовне дозвілля дітей в негоду.

У ОК «Альбатрос» існує можливість проведення екскурсій: прогулянка на пароплаві по акваторії порту, відвідування музею порту, екскурсії в Білгород-Дністровську фортецю, м. Одеса тощо.

Цілодобове холодне і гаряче водопостачання забезпечується завдяки роботі двох артезіанських свердловин і котельні, що знаходяться на території комплексу.

Адреса: Овідіопільський район, с.Грибівка, вул. Середня, 35

https://albatros.in.ua

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2019 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-nLinkedIn_logo-nslideshare-n