Палац спорту «Юність» адміністрації Іллічівського морського порту

Палац спорту «Юність» розташований в центрі Чорноморська, в 10 хвилинах від моря. В даний час зазнає нове народження. 85% площ палацу реконструйовано: новий фасад, оснащення залів за світовими стандартами, басейни. На площах палацу можуть проводитися заняття і змагання будь-якого рівня складності.

Плац спорту «Юність» є базою Олімпійської збірної по важкій атлетиці, яка, на всіх змаганнях показує прекрасні результати і займає призові місця. У стінах палацу діє школа художньої гімнастики.

Крім просторих залів, гордістю палацу є 25-метровий басейн, який дозволяє займатися секціям з синхронного плавання, водного поло, аквааеробіці. Крім того, є спеціально обладнаний малий басейн із постійною температурою у 30–31 градусів, у якому разом з батьками мають нагоду навчитися плавати малюки.

Все більше авторитет у молоді завойовує комплекс єдиноборств. У палацу спорту «Юність» представлені секції: карате, дзюдо, айкидо, теквандо, джиуджицу. Особливою популярністю користуються аеробіка, фітнес, йога і атлетична гімнастика.

Проводяться тренування у секції з футболу, яка популярна як серед малюків, так и серед дорослих. Із спортсменами займаються кваліфіковані фахівці, яких можна обрати індивідуально. Графіки тренувань гнучкі.

Палац спорту має у своєму розпорядженні найсучасніший тренажерний зал, та масажний кабінет. Тут створені всі умови для ефективних занять спортом і проведення дозвілля.

Адреса: м.Чорноморськ, пр. Миру, 20

тел.: (04868)  6-03-93, 6-21-14

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2019 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-nLinkedIn_logo-nslideshare-n