Круїзний туризм

Sea-cruisesЕксперти кажуть, що до 2020 року кожен другий турист відчує на собі незабутній досвід круїзного туризму. Ринок круїзів збільшується за рахунок будівництва нових «плавучих готелів» і зростання популярності відпочинку в оточенні рухомих вражень. У подібних умовах виключно важливим є відродження та розвиток «найкрасивішого і сучасного виду морського бізнесу» в Україні. Володіючи високим туристичним потенціалом, багатовіковою самобутньою історією і небувалою гостинністю, у нас є всі шанси стати справжнім круїзним відкриттям на світовій круїзній карті.

Чорноморський регіон має великий потенціал для розвитку круїзного туризму. У той час як круїзна галузь відчуває потребу в нових маршрутах і портах заходу, Україні є, що запропонувати.

Українські круїзні порти показують стабільне зростання суднозаходів та пасажиропотоку. За останні два роки число круїзних заходів у порти збільшилося в середньому на 13%.

Високий попит на нові враження, а також заключний етап будівництва пасажирських терміналів у низці морських портів, прийняття закону про морські порти, ряд спільно проведених заходів, серед яких три міжнародні конференції Black Sea Cruise в 2008, 2010 і 2012 — всі ці фактори надавали і будуть надавати позитивний вплив на розвиток круїзних і пасажирських перевезень в регіоні.

Презентація «Морський та яхтенний туризм в Україні»

Одеса

Пасажирський комплекс Одеського порту розташований в самому центрі Одеси, в 5–10 хвилинах ходьби від основних визначних пам'яток міста — Потьомкінських сходів і пам'ятника герцогу Дюку де Рішельє, першому градоначальнику Одеси, Дерибасівській вулиці і театру Опери та Балету.

В даний час пасажирський комплекс здатний одночасно приймати п'ять теплоходів на причалах загальною довжиною 1370 метрів. Глибина порту поблизу причалів варіюється від 9,5 до 11,5 м. Фарватер і портові споруди дозволяють приймати теплоходи довжиною до 300 метрів. Одеський морський торговельний порт надає послуги з бункерування пасажирських суден, забезпечуючи їх паливом високого очищення. Питна вода, що подається на судна, береться з артезіанських свердловин, що гарантує її чистоту. У будівлі морського вокзалу розташовані ресторани, офіси туристичних агентств, банків, пошти, DHL та ін.. Тут можна придбати залізничні і авіаквитки в усі країни світу, а також замовити морські круїзи екстра-класу. Гості Одеси можуть скористатися пунктами для обміну валюти, банкоматами, міжнародним телефонним зв'язком та Інтернетом.

Вилкове

До складу морського порту Усть-Дунайськ входить портовий пункт Вилкове, який призначений для обслуговування туристів, які прямують на круїзних українських і іноземних пасажирських лайнерах..

1. У Вилкове проживає унікальна етноконфесійна спільність російських старообрядців з прізвищем «липовани», які протягом століть створювали і зберігали свій досить замкнутий духовно-культурний, але економічно відкритий світ. Липовани зуміли зберегти свою ідентичність серед численних етносів Бессарабії і створити унікальну субкультуру в дунайському дельтовим регіоні.

Ізмаїл

Відпочинок на Дунаї вибирають любителі активних видів відпочинку. Особливо популярний тут трекінг. І навіть самі банальні прогулянки по набережній Дунаю завжди приносять масу задоволення і емоцій від споглядання чудової краси річки.

Ізмаїл — це прекрасне зелене місто. Головна вулиця цього міста — проспект Суворова, на якому зосереджено дуже багато важливих пам'яток, міських установ, магазинів, бутіків, ресторанів, готелів, кінотеатр. Але особливу увагу на проспекті Суворова привертають до себе затишні сквери і парки, які розбиті прямо посеред цієї вулиці.

Історія цього міста налічує багато століть і йде в далекі стародавні часи. Вона зберігає в собі багато таємниць і подій, які залишили величезний слід у світовій і державній історії.

Тому, якщо Ваш черговий відпочинок планується в Ізмаїлі, в першу чергу, рекомендуємо почати знайомство з містом з його головних визначних пам'яток.

В Ізмаїлі на сьогоднішній день зберігається величезна кількість пам'ятників архітектури, які нагадують про великі події в різні періоди історії міста і країни.

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2019 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-nLinkedIn_logo-nslideshare-n