Ізмаїл

Відпочинок на Дунаї вибирають любителі активних видів відпочинку. Особливо популярний тут трекінг. І навіть самі банальні прогулянки по набережній Дунаю завжди приносять масу задоволення і емоцій від споглядання чудової краси річки.

Ізмаїл — це прекрасне зелене місто. Головна вулиця цього міста — проспект Суворова, на якому зосереджено дуже багато важливих пам'яток, міських установ, магазинів, бутіків, ресторанів, готелів, кінотеатр. Але особливу увагу на проспекті Суворова привертають до себе затишні сквери і парки, які розбиті прямо посеред цієї вулиці.

Історія цього міста налічує багато століть і йде в далекі стародавні часи. Вона зберігає в собі багато таємниць і подій, які залишили величезний слід у світовій і державній історії.

Тому, якщо Ваш черговий відпочинок планується в Ізмаїлі, в першу чергу, рекомендуємо почати знайомство з містом з його головних визначних пам'яток.

В Ізмаїлі на сьогоднішній день зберігається величезна кількість пам'ятників архітектури, які нагадують про великі події в різні періоди історії міста і країни.

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2019 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-nLinkedIn_logo-nslideshare-n