Круїзний туризм

Sea-cruisesЕксперти кажуть, що до 2020 року кожен другий турист відчує на собі незабутній досвід круїзного туризму. Ринок круїзів збільшується за рахунок будівництва нових «плавучих готелів» і зростання популярності відпочинку в оточенні рухомих вражень. У подібних умовах виключно важливим є відродження та розвиток «найкрасивішого і сучасного виду морського бізнесу» в Україні. Володіючи високим туристичним потенціалом, багатовіковою самобутньою історією і небувалою гостинністю, у нас є всі шанси стати справжнім круїзним відкриттям на світовій круїзній карті.

Чорноморський регіон має великий потенціал для розвитку круїзного туризму. У той час як круїзна галузь відчуває потребу в нових маршрутах і портах заходу, Україні є, що запропонувати.

Українські круїзні порти показують стабільне зростання суднозаходів та пасажиропотоку. За останні два роки число круїзних заходів у порти збільшилося в середньому на 13%.

Високий попит на нові враження, а також заключний етап будівництва пасажирських терміналів у низці морських портів, прийняття закону про морські порти, ряд спільно проведених заходів, серед яких три міжнародні конференції Black Sea Cruise в 2008, 2010 і 2012 — всі ці фактори надавали і будуть надавати позитивний вплив на розвиток круїзних і пасажирських перевезень в регіоні.

Презентація «Морський та яхтенний туризм в Україні»

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2019 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-nLinkedIn_logo-nslideshare-n