Адміністрація морського порту Південний

Про підприємство

 

 

 

 

Морський порт «Південний» — універсальний порт, який спеціалізується на перевантаженні хімічних вантажів і добрив, навалювальних, наливних і генеральних вантажів. Зокрема руди, вугілля, металу, окатишів, карбаміду, аміаку, метанолу, зерна, пальмового масла, нафти і нафтопродуктів.

 

 

На теперішній час в акваторії морського порту «Південний» здійснюється переробка вантажів наступними компаніями:

 

 

- ДП «МТП Южний» –  ЗРК, окатиші, вугілля, мінерально-будівельні матеріали та ін.

- ПАТ «Одеський припортовий завод» –  хімічні навалочні та наливні вантажі.

- ТОВ «ТІС-Міндобрива» –  навалочні хімічні вантажі.

- ТОВ «ТІС-Зерно» –  зернові вантажі.

- ТОВ «ТІС-Руда» –  навалочні вантажі.

- ТОВ «ТІС-Вугілля» ­–  навалочні вантажі.

- ТОВ «ТІС-Контейнерний термінал» –  генеральні вантажі, масло.

- ТОВ «Бориваж» –  зернові вантажі.

- ТОВ «Дельта Вілмар СНД» –  рослинна олія.

- ТОВ «Рисоіл Юг» » –  рослинна олія.

- ТОВ «Олсідз Блек Сі» –  рослинна олія.

- ДП «Сісайд-Україна» –  зернові вантажі.

- ТОВ «Термінал Стівідорінг і К» – нафтопродукти.

- ПАТ «Укртранснафта» – нафту.

 

Основні напрямки перевезень – це країни Чорноморського та Середземноморського басейнів, Латинської Америки, США, Близького Сходу, Південно-Східної Азії. Морський порт «Південний» – один з наймолодших портів в Україні – був заснований в 1978 році. Порт розташований на північно-західному узбережжі Чорного моря і є найбільш перспективним в рамках розвитку України як транзитної держави.

 

«Південний» – найглибоководніший незамерзаючий порт Чорноморсько-Азовського басейну, площа акваторії морського порту становить 4820 га. Її утворює площа Аджаликського лиману (884 га) і зовнішній рейд з трьома якірними стоянками (3406 га). Протяжність підхідного каналу складає 3700 м, внутрішнього – 2660 м.

Якірні стоянки на зовнішньому рейді порту дозволяють приймати до 24 великотоннажних суден.

 

На сьогоднішній день порт «Південний» – єдиний порт в басейні, який в змозі приймати судна вантажопідйомністю понад 200 тис. тон і максимальною осадкою 18,5 метрів, що дозволяє портовим потужностям регулярно встановлювати рекордні показники. Порт обробляє близько 33 вантажів від усього обсягу оброблених вантажів всіма портами України.

 

У морському порту «Південний» розташоване 29 причалів: 16 з них належить приватним портовим операторам, 13 – Адміністрації морських портів України. Сумарна довжина причального фронту становить 5,5 км.

 

Висока конкурентоспроможність порту серед інших українських портів обумовлена ​​його географічним положенням, гарантією цілорічної безпечної навігації і безперебійними технологіями вантажних операцій. Наявність сучасної перевантажувальної техніки, потужного портового флоту, глибоководних причалів, розвинутої системи залізничних і автомобільних шляхів, висока інтенсивність переробки вантажів, система інформаційного портового співтовариства і електронний документообіг поряд з високим професіоналізмом персоналу дозволяють надавати вантажо- і судновласників повний комплекс послуг найвищої якості. Всі вони підтверджені міжнародними сертифікатами.

 

 

 

 

Укладені договори вартість яких перевищує 1 млн. грн.

 

Останні новини

В адміністрації порту «Южний» обговорили питання функціонування системи безпеки мореплавства

2018-11-26 16:05:06
В адміністрації морського порту «Южний» пройшла нарада, присвячена питанням функціонування системи безпеки мореплавства. У нараді взяли участь фахівці служби безпеки мореплавання, служби капітана порту, служби охорони праці, портового флоту адміністрації, а також представники стивідорних і буксирних компаній, що працюють в морському порту «Южний».   Під час наради були висвітлені низка питань: виконання плану проведення спільних Днів безпеки на підприємствах, які працюють на акваторії порту, проведення навчань і тренувань із залученням сил і засобів суб'єктів підприємництва, хід підготовки підприємств до роботи в осінньо-зимовий період і під час оголошення льодової кампанії. Були заслухані звіти представників суб'єктів господарювання та адміністрації, погоджені графіки, теми, терміни та обсяги проведення заходів до кінця 2018 року. ...

Комітет безпеки морського порту «Южний» підбив підсумки 2018 року

2018-11-26 16:01:32
В адміністрації морського порту «Южний» відбулось засідання Комітету безпеки порту. Захід пройшов 22 листопада. Основною темою засідання стало підбиття підсумків роботи служб безпеки (охорони) морського порту «Южний» у 2018 році.   В роботі Комітету безпеки взяли участь представники правоохоронних органів, ВПС «Південний», митного посту «Південний», служб безпеки (охорони) портових операторів морського порту «Южний».   На розгляд учасників засідання були винесені актуальні питання: підтримання належного режиму у пункті пропуску через державний кордон та перебування на території портових засобів морського порту «Южний», здійснення контролю виконання вимог глави XI-2 Додатка до Конвенції СОЛАС-74 та МК ОСПЗ на портових засобах морського порту «Южний».   Під час засідання були визначені шляхи вдосконалення ефективної взаємодії служб безпеки (охорони) портових операторів, а також заплановані спільні заходи на 2019 рік. ...

Навчальна евакуація працівників адміністрації порту «Южний» пройшла вдало

2018-11-26 15:53:15
22 листопаду в адміністрації морського порту «Южний» пройшло позапланове учбове тренування, спрямоване на ліквідацію надзвичайної ситуації, яка може виникнути у разі викиду або розливу хімічно-небезпечних речовин.   Під час тренування були відпрацьовані дії членів комісій з надзвичайних ситуацій і з питань евакуації, а також практичні навички працівників адміністрації. Фахівці відділу пожежної та техногенної безпеки і мобілізаційної роботи та цивільного захисту перевірили готовність працівників та техніки до організованої евакуації автотранспортом і плавзасобами портового флоту.   Додамо, працівники адміністрації морського порту «Южний» регулярно беруть участь у подібних практичних тренуваннях. Крім того, кожен з них забезпечений засобами індивідуального захисту органів дихання. ...

АМПУ: за останні 5 років обсяг експорту зернових культур через морські порти збільшився майже в два рази

2018-11-26 15:46:33
За останні п'ять маркетингових років обсяг експорту зерна через морські порти України збільшився майже в два рази: з 22,1 до 43,9 млн тонн. Це стало можливим за рахунок суттєвої модернізації термінальних потужностей і портової інфраструктури в ході реалізації проектів державно-приватного партнерства між АМПУ і бізнесом. Про це під час IV Міжнародної конференції «Зернові термінали: нові проекти, обладнання та технології» в Одесі повідомив начальник адміністрації морського пору «Южний» Максим Широков.   За словами Максима Широкова, реалізація інвестиційних проектів в українських портах триває і зараз. «Цього року в портах «Южний», «Бердянськ» і «Ольвія» завершено будівництво ще трьох зернових терміналів. Вони збільшать сучасні потужності з перевалки зернових ще на 6 млн тонн на рік. В цілому АМПУ за останні кілька років досягла домовленостей з бізнесом про інвестиції в розвиток терміналів і портової інфраструктури на суму понад 30 млрд грн. При цьому співвідношення державних і приватних коштів становить 1:5», — прокоментував хід інвестиційних проектів в портах керівник адміністрації порту «Южний».   Максим Широков також додав, що реалізація спільних проектів ДПП з будівництва перевантажувальних комплексів, терміналів, реконструкції та будівництва причалів триває в Миколаївському, Чорноморському, Одеському, Маріупольському та Южненському портах.   Головними напрямками експортних поставок зерна через українські порти залишаються країни Азії, Близького Сходу і Північної Африки, в той час, як країни ЄС зменшують імпорт зернових з України. Всього в портах України зараз діє 52 зернових терміналів.   IV Міжнародна конференція «Зернові термінали: нові проекти, обладнання та технології» пройшла 22 листопада в місті Одеса. Організаторами заходу виступили видавництво «Порти України» та ІАЦ «BlackSeaTrans».   Цього року конференція зібрала близько 200 учасників, серед яких: приватні і державні стивідорні компанії, виробники, експортери та імпортери зернових і олійних культур, інвестиційні компанії, банки, виробники обладнання та інші фахівці, що мають відношення до зернової галузі. ...

Розташування

Координати порту: 46°36'N, 31°0'E.

Адреса

м. Южне, вул. Берегова, 11, Одеська обл., 65481, Україна.

Контакти

 

Начальник адміністрації

Максим Анатолійович ШИРОКОВ

тел.: (048) 750-79-86 (приймальня)

 

Головний інженер

Дмитро Віталійович КАРАМАН

тел.: (048) 750-79-86 (приймальня)

 

Заст. начальника адміністрації

з економіки та фінансів

Інна Костянтинівна ЯБЛОНСЬКА

тел.: (048) 750-71-13

 

Заст. начальника адміністрації

з операційної діяльності

В`ячеслав Леонідович ХАРКАВЕНКО

тел.: (048) 750-78-87

 

Заст. начальника адміністрації

із загальних питань

Юлія Пилипівна ПАНЬКОВА

тел.: (048) 750-79-69

 

Голова профспілки

тел.: (048) 750-78-25

факс: (048) 750-75-77

 

Головна диспетчерська

тел.:   (048) 750-79-87

           (048) 750-72-00

факс:  (048) 750-78-69

 

Розрахунковий центр

тел.: (048) 750-71-55

 

Відділ діловодства (канцелярія)

тел.:  (048) 750-71-63

факс: (048) 752-62-39 

E-mail:ods@yuz.uspa.gov.ua 

 

 

 
 
Ми в соціальних мережах:
 
facebook   youtube

Порт в системі транспортних коридорів

Адміністрація морського порту Південний

ГП «ЮМТП»