Порядок організації та проведення особистого прийому громадян у ДП «АМПУ»

Порядок 
організації та проведення особистого прийому громадян
у державному підприємстві «Адміністрація морських портів України»


1. Цей Порядок визначає основні вимоги до організації та проведення особистого прийому громадян у державному підприємстві «Адміністрація морських портів України» (далі – ДП «АМПУ»).

2. Особистий прийом громадян проводиться у службових кабінетах посадових осіб, які здійснюють прийом у дні та час, які визначені Графіком особистого прийому громадян.

3. У разі відсутності у визначений час Голови або його заступників особистий прийом громадян здійснюють уповноважені ними посадові особи.

4. Прийом Героїв Радянського Союзу, Героїв України, Героїв Соціалістичної Праці, інвалідів Великої Вітчизняної війни, жінок, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня», ветеранів праці, заслужених працівників транспорту та почесних працівників морського та річкового транспорту проводиться позачергово.

5. Інформація про Порядок і Графік особистого прийому громадян керівництвом ДП «АМПУ» розміщується на офіційному веб-сайті та на видних для огляду місцях у приміщеннях підприємства.

6. Відповідальні особи за ведення журналу обліку особистого прийому громадян проводять попередній запис на прийом до Голови та його заступників. При цьому громадянин має право прийти на особистий прийом безпосередньо, згідно черги, за наявності вільного часу у Графіку.

7. Для запису на особистий прийом громадянин повинен пред’явити документ, що посвідчує його особу.
Не допускається з’ясування відомостей про особу громадянина, що не стосуються його звернення.

8. Під час попереднього запису на особистий прийом з’ясовується прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, зміст порушеного питання, до яких посадових осіб чи органів влади він звертався і яке було прийняте рішення, визначається посадова особа чи орган державної влади, до компетенції яких належить вирішення питання, вивчаються документи, інші матеріали, що додаються громадянином для обгрунтування своєї заяви (клопотання), скарги або пропозиції (зауваження).

Графік 2019

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2019 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-nLinkedIn_logo-nslideshare-n